Menu
Základní škola a Mateřská škola Poličná
ZŠ Poličná

Slavnostní ukončení školního roku

Slavnostní ukončení školního roku 1

Když ukončení, pak se vší parádou

    V pátek 28. června se konalo slavnostní ukončení školního roku. Atmosféra byla plná radosti a očekávání, když se žáci, učitelé a zástupci obce sešli, aby společně oslavili úspěchy uplynulého školního roku.

    Na pomyslném pódiu, které vzniklo ve školní jídelně, se nejprve vystřídali všichni vyučující – třídní. Nejlepší žáci z každé třídy, od 1. až do 9., byli oceněni za své vynikající výsledky a přístup ke studiu. Bylo krásné vidět, jak se tváře především těch nejmenších rozzářily při přebírání drobných dárků.

    Poté pan starosta Vojtěch Bača společně s panem místostarostou Bronislavem Šedým vyjádřili svou hrdost na všechny žáky a poděkovali učitelům za jejich neúnavnou práci a oddanost. Zdůraznili důležitost vzdělání a popřáli všem krásné prázdniny.

….A pak už nastal čas rozloučit se s našimi deváťáky. Od vedení školy dostali už tradiční frgál jako symbolický dárek. Pak už přispěchali prvňáčci, aby je chytili za ruku, popřáli jim hodně štěstí v dalším studiu a vyprovodili je do nové životní etapy.

    Slavnostní ukončení školního roku bylo plné emocí a radosti. Všichni se těší na zasloužené prázdniny a nové výzvy, které přinese další školní rok.

                      Marcela Oravová

Datum vložení: 28. 6. 2024 14:27
Datum poslední aktualizace: 28. 6. 2024 14:29

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Svátek

Svátek má Martina

Zítra má svátek Drahomíra

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Co červenec končí, srpen začíná.

Pranostika na akt. den

Léto sbírá, zima zžírá.